Sosyal Medyada Biz}

Hoşgeldiniz Kampanyası
08.05.2020 Tarihine Kadar istediğiniz hertürlü webtasarım çalışmasını %15 indirimle sunmaktayız.
TÜMÜNÜ GÖR

Hakkımızda

Merhabalar, Temiz Web Tasarımı Tercih Ettiğiniz için öncelikle teşekür ediyoruz. Temiz Web Tasarım adından da anlaşılıcağı gibi işimizi temiz ve titizlikle yapıyoruz. Müşteri memnuniyeti her zaman ön plandadır. Müşterilerimize 7-24 destek sunuyoruz.
Müşterilerimize gece, gündüz demeden sadece bir telefon kadar uzağız. Müşterilerimiz seçmiş oldukları tasarımı söylediklerinde sıfır hatasız kurulum yapıp teslim ediyoruz. Teslim edildikten sonra her türlü teknik desteği ücretsiz bir şekilde yapıyoruz. Temiz Web Tasarım kurumsal web sitesi , e-ticaret ihtiyacınıza göre tüm web site kurulum işlemlerinizi gerçekleştirmektedir. Yapmanız gereken tercih ettiğiniz ÜRÜNLER sayfalarımıza girerek seçip bize ilettmenizdir. Siz tercihinizi bize ilettikten sonra 2 saat içinde on bilgilendirme ve skype toplantısı yapılarak siteniz kurulup teslim edilecektir.
Unutulmamalıdır ki açmış olduğunuz siteler sizin markanızdır . Sanal ortamda bir adresim, bir markam olsun diyorsanız doğru adrestesiniz.Temiz Web Tasarım her daim hizmetinizdedir olmayada devam edecektir.